Newsletter

O mnie

Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z firmy odzieżowej, mam wiedzę na temat rynku tkanin i dodatków. Wykorzystuję ją przy tworzeniu własnych, niepowtarzalnych wzorów. Swoją domową pracownię stworzyłam od zera. Moje produkty hand-made są niepowtarzalne, tworzę je z sercem. Znajdziesz u mnie artykuły o oryginalnych wzorach, z którymi zmienisz swój dom w bardzo łatwy sposób. Wykorzystuję głównie tkaniny lniane i bawełniane.

Przede wszystkim oferuję dekoracje okien. Tworzę dekoracyjne rolety wewnętrzne na wymiar. Z chęcią zrobię dla Ciebie unikalną roletę z haftem lub roletę rzymską. Co więcej, proponuję lniane lambrekiny, zasłony oraz zazdrostki.

W ofercie mam także dekoracje stołu — obrusy, lniane bieżniki, podkładki lub serwetki. Znajdziesz u mnie również ozdobne poszewki na poduszki, bawełnianą lub lnianą pościel, narzuty, kocyki z dresówki oraz torby.

Jeśli zastanawiasz się nad dekoracjami do pokoju dziecka, służę pomocą. Tworzę zawieszki, koce, pościele, organizery oraz koszy na zabawki.

Swoją ofertę kieruję do wszystkich, którzy chcą odmienić swój dom. Do współpracy zachęcam firmy, na przykład: kwiaciarnie, sklepy, fotografów, dekoratorów wnętrz, hotele, kawiarnie, restauracje lub gospodarstwa agroturystyczne. Mogę podjąć się kompleksowego wyposażenia wnętrz — od pościeli, przez zasłony bawełniane i obrusy, po poduszki. Wykonuję dekoracje tekstylne z haftem (logotypem), które mogą być nietuzinkową reklamą.

Proszę o kierowanie pytań na adres: biuro@agatarn.pl

Życzę udanych zakupów!

 

 

 

 


©2014 Agatarn